Figury ruchome w Rabkolandzie

Rabkoland jest głównym miejscem w Polsce, gdzie mogą Państwo zobaczyć na żywo, nasze fantastyczne ruchome figury.
Park zmienił swoją tematykę – teraz główną rolę odgrywają w nim nie tylko fantastyczne karuzele, ale też animatroniki. Różnego rodzaju budki tematyczne opowiadające bajkę, ciekawą historię czy śpiewające i grające piosenki sprawiają, że widzowie wręcz nie mogą się od nich oderwać. W szczególności, zachwycone są dzieci, które wprost nie mogą się na nie napatrzyć. Nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania, dlatego właściciel Parku sam wymyśla nowe budki i teatry. Szczególnie dumny jest z takich atrakcji jak Cyrk Wielki, Wesoła Farma czy Śpiewające Warzywa. Są to atrakcje o tyle niezwykłe, bo złożone z samych ruchomych figur wyprodukowanych przez naszą firmę. Warto też wspomnieć o mniejszych przedsięwzięciach jak Grota Krasnoludów, Tancerki Hawajskie czy Kocia Orkiestra. Samych Budek na placu tego parku jest już ponad 20, a z roku na rok oferta powiększa się o nowe, jeszcze ciekawsze widowiska.

Jedynym ograniczeniem w tworzeniu kompozycji z ruchomych figur jest….wyobraźnia. Heimotion może wykonać dowolną figurę, dowolną dekorację, więc trzeba jedynie mieć… dobry pomysł! Oczywiście, w naszej firmie pracuje tez wielu pracowników, którzy w każdej chwili mogą zaproponować fajny pomysł na przedstawienie złożone z ruchomych figur.
Nasza firma bazuje na najnowszych technologiach. Figury przez nas wykonane odznaczają się wyjątkową dokładnością. Wszystko przygotowane jest ze „smakiem” oraz z „niemiecką precyzją”.

Proste, pojedyncze figury działają już po podłączeniu do gniazdka. Jednak większe widowiska, skomplikowane ruchy czy synchronizacja figur wymaga kontroli sterujących – nad wszystkim czuwają nasi pracownicy. Zgranie animatroników, ruchu warg czy kończyn zawsze dostosujemy do wybranej piosenki, muzyki czy opowiadania.

Chętnych do zagłębienia się w prawdziwym świecie ruchomych figur zapraszamy do Rabkolandu, gdzie przekonają się Państwo, jakie wspaniałe są nasze produkty. Poniżej prezentujemy link do filmiku przygotowanego przez Park Rabkoland, w którym główną rolę odrywają wykonane przez nas figury.