Instalacje Heimotion w salach zabaw Euro-Lider

Euro Lider - jak sama nazwa wskazuje lider w segmencie placów zabaw w Polsce, nawiązał‚ bardzo owocną… współpracę™ z Heimotion Polska. Od listopada w salach zabaw firmy ze Słupska możemy poczuć‡ się™ bajkowo już nie tylko dzięki baśniowemu wystrojowi sal, z którego słynie EuroLider, ale również dzięki ruchomym figurom Heimotion, które wprawił‚y sale w ruch!

W listopadzie tego roku Edyta i Jerzy Terefenko wraz z córką Sarą, po osobistej wizycie w siedzibie naszej firmy w Jagsthausen, wybrali i zakupili ponad 30 animatronicznych figur, które zdobią… już operowane przez nich sale zabaw. 

Euro-Lider w tej chwili jest właścicielem siedmiu obiektów w Gdań„sku, Gdyni, Łebie Warszawie, Zielonej Górze, Pile i Poznaniu. W tym ostatnim obiekcie mieliś›my okazję™ spotkać się™ i zobaczyć‡ instalację™ na żywo.

Największa sala zabaw Euro-Lidera o powierzchni 4.000m2 został‚a uzupełniona ruchomymi figurami: osłem, zwierzętami gospodarskimi, opowiadaczem bajek, mikołajem, leśnym ludem, łabędziem, czarownicami i wróżkami. 

Bardzo zaskoczyły nas bajkowe aranżacje, w których zobaczyliśmy nasze animatroniki. W porównaniu do środowiska magazynowego, w jakim zwykle oglądamy nasze figury, tutaj nabrały one nowego blasku. Kolorowe tła i dodatkowe statyczne dekoracje, to zdecydowanie ś›rodowisko, w którym animatroniki Heimotion czują się najlepiej.


IMG_3814IMG_3810 
IMG_3812