Kompletne Pałace Strachów

W naszej fabryce wykonujemy projekty od A do Z. Figury ruchome to tylko ułamek naszych możliwości. Projektujemy atrakcje interaktywne w całości, poczynając od koncepcji, doboru tematu dla grupy docelowej, wykonania i wdrożenia. Dzięki temu, że znajduje się u nas, szwalnia, laminaciarnia, rzeźbiarnia, lakiernia, dział projektowy i wiele innych działów, cała produkcja odbywa się w jednym miejscu, dzięki czemu cały proces przebiega szybciej i sprawniej, również gdy są potrzebne jakieś zmiany.

Atrakcje w Polsce znane jako Pałace Strachów, po angielsku określa się wspólnie mianem Dark Ride. Dark Ride może być zbudowane nie tylko jako pałac strachów, ale o dowolnej tematyce np. cyrku, zamku, lasu czy licencjonowanych tematów jak bajki znane z telewizji. Zazwyczaj jest to w najprostszej formie przejażdżka po krainach, gdzie światło, dźwięk, dekoracje i figury ruchome współgrają ze sobą. W Rabce-Zdroju wybudowaliśmy taką atrakcję o nazwie Cyrk Wielki, gdzie każdy może pojechać zobaczyć ją na własne oczy. Taką atrakcje również nazywamy Dark Ride: Themed Circus, czyli dosłownie tłumacząć: Pałac Strachów: temat cyrkowy, choć oczywiście jej zadaniem jest bardziej zadziwiać i bawić niż straszyć.

Tutaj na filmie prezentujemy Atak Mantydów. Atrakcję wybudowaną przez nas dla jednego z parków w Niemczech. Wymyśliliśmy całą historię ataku najeźdźców z kosmosu, przed którymi Ty uczestniku musisz obronić ziemię. Zapraszamy na mrożący krew w żyłach film promocyjny!