O nas

OnasJesteśmy producentem ruchomych figur czyli animatroników, a także pełnych atrakcji typu: pałace strachów, podróże przez tajemnicze krainy, inscenizacji na okna wystawowe, kostiumów, gier, strzelnic, wyjątkowych aranżacji przestrzeni sklepowych i restauracji jak również efektów specjalnych wszystkich rodzajów. Możemy podjąć się każdego projektu od początku do końca czyli zrealizowania go od etapu planowania jak i jego wykonawstwo. Nasza firma istnieje już ponad 60 lat, jesteśmy jednym z pionierów produkcji ruchomych figur na świecie.
Cały czas pozostajemy innowacyjni i w naszej pracy stosujemy wszystko co najlepsze z nowoczesnej techniki, łącząc to z tradycyjnymi, sprawdzonymi metodami. Mamy za sobą ogromne doświadczenie i tysiące zrealizowanych projektów. Nasze główne spektrum klientów stanowią firmy z sektora: parków rozrywki, parków tematycznych, muzeów, operatorów atrakcji turystycznych, centrów handlowych i agencji reklamowych.

 

Heimotion GmbH

Siedziba główna i fabryka:
Niemcy, Bahnhofstrasse.19
D-74249 Jagsthausen
Tel    +49 7943 – 930 – 0
Fax   +49 7943 – 930 – 135
Mail   info@heimotion.com

Przedstawicielstwo w Polsce:
Dobreatrakcje.pl Piotr Wiecha,
ul. Słowackiego 16, 40-094 Katowice,
+48 513 174 212,
mail: pw@dobreatrakcje.pl

Największa ekspozycja figur ruchomych i dekoracji w Polsce, gdzie mogą Państwo zaczerpnąć inspiracji i zapoznać się z jakością naszych figur.
Park Rozrywki Rabkoland, u. Rynek bn, 34-700 Rabka-Zdrój.
Ponad 250 figur, w tym inscenizacje przygotowane przez naszą firmę.

 

 

Polecamy:

karuzelawenecka.eu