Śpiewające Warzywa

Kabaret warzyw – zwany też śpiewającymi warzywami – to jedna z naszych najnowszych instalacji. To niezwykłe animatroniczne show działa od sezonu 2015, zachwycając kolejnych gości. Z tej okazji, Park rozrywki Rabkoland nagrał specjalny film, dzięki któremu, każdy może się przekonać, że warzywa naprawdę potrafią śpiewać!
Swoimi ruchami, wyglądem i dźwiękiem przyciągają przechodniów, którzy z niedowierzaniem przyglądają się sztucznym warzywom, biorąc je niejednokrotnie za prawdziwe. Warzywa posiadają własną, śmieszną piosenkę o wartościach odżywczych. W sposób zabawny dla dziecka ukazują, co niesie za sobą jedzenie warzyw i jak ważną rolę odgrywają one w naszym życiu.

Skomplikowany panel sterujący pozwala na wykonanie wielu ruchów oraz ich synchronizację, sprawiając, że ruch ust może dostosować się do dowolnego tekstu, który wgrany zostanie do elektroniki urządzenia.

Cała instalacja oraz animatroniki wykonane są z najlepszych materiałów oraz z niezwykła dokładnością. Przez ponad 60 lat producent – firm Heimotion – dokłada wszelkich starań, aby wszystko wyglądało profesjonalnie. Technologia pozwala na coraz to bardziej zaskakujące rozwiązania i nowoczesne mechanizmy. Nie ma już rzeczy niemożliwych, których nie podjęłaby się firma Heimotion.